NOVINKY / LINE UP FEST POD PAROU 25.7.-27.7. 2024:

Termín XXI. ročníku FPP již znáte a jak jsme přislíbili, jsme tu s první várkou kapel, které v létě rozpoutají na Pod Páře to pravý punk rockový peklo. Přeprodej na tuto slávu začne symbolicky už tuto sobotu 11.11.2023, kdy začíná i Fest Pod Parou Club Tour v Ostravě. A na koho se vlastně v létě můžete těšit a koho nyní poodkryjeme?

Po letech se k nám vrací legendární UK formace THE TOY DOLLS, kterou bezpochyby není třeba představovat. Jejich živelná show roztančí celý fetival, tak jako tomu bylo u všech vystoupení, které tato kapela absolvovala na FPP a nejen zde.

Headlinerem celé listopadové FPP Club Tour jsou THE CASUALTIES a ani tito hardcore punk zabijáci z New Yorku nebudou chybět v červenci na stage FPP.

Další obrovskou ikonou, která se zformovala již v roce 1979 a v jejíž čele nezlomně stojí Animal (Nick Culmer) jsou britští  ANTI-NOWHERE LEAGUE. Prkna Pod Parou již také měli tu čest 2x hostit tuto nadupanou kapelu, takže víme a jsme si jisti, co očekávat a bude to pořádná jízda.

Mexiko !Viva México! a kdo jiný než ACIDEZ roztočí pořádnou mašinerii během svého setu. I tito Vaši oblíbenci posledních let rozšíří řady interpretů festivalu.

Z českých končin nemohou chybět legendární SPS v čele se Zdendou Růžičkou, kteří statečně drží lajnu desítky let a jejichž punk rockový prapor stále vlaje a neskutečně Vás baví.

Ani jeden ročník FPP bez vynechání a tudíž invetář festivalu, to je legendární východočeská úderka N.V.Ú. I když tato kapela prošla personálním zemětřesením, tak stále drží kult, pro který byla stvořena, což dokazuje i se svou novou deskou PŘES ČÁRU a v létě zazní i na FPP.

Vůbec poprvé u nás vystoupí australští THE CLOVERHEARTS se svou Celtic Punk'n'Rollovou show. Kapela v posledních letech dobývá evropskou klubovou a festivalovou scénu a bezpochyby z klobouku vytáhnout to nejlepší.

Londýnská pořádně našlápla parta JAWLESS v jejíž čele stojí charazmatická Theresa je dalším objevem pro nadcházející ročník. Jejich hardcore punk hartusící z festivalových repráků Vám pořádně rozčísne číra.

Aby neblo málo exotiky z mexické riviéry, dáme si další smečku z těchto končin. Novinkou pro nadcházející ročník jsou EXCLUDED. Očekávání z vystoupení této kapely jsou velká a jsme moc rádi, že si v létě budmeme moci užít jejich live show.

Dnešní zveřejňovačku uzavřeme polskou kapelou SKAPETARDA. Kapela s dokonalým názvem, který hovoří za vše a nadále není třeba komentovat, co Vás při setu této skvělé party čeká.

Předprodej začne již brzy. Věříme, že jsme Vás na start potěšili a těšíme se na Vás v létě na FeStu PoD PaRoU a samozřejmě i na FPP Club Tour 11.11. v Ostravě, 12.11. v Praze, 14.11. v Českých Budějovicích, 15.11. v Pardubicích a 16.11. v Brně. K dispozici budou i první promo materiály, letáčky a plakáty, tak oceníme, když nám pomůžete s propagací.

Těšíme se na Vás. Tým FPP.

 

 

11.08.2023 18:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 1219x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8665815 | Online: 3