NOVINKY / ČERTŮF PUNK, VISION DAYS,NEŽFALEŠ ,DO ŘADY,SVOLOČ NA FPP 2022:
Zveřejňujeme poslední várku kapel, kterými uzavíráme line up 2022. Jak už to bývá i letos se nevyhneme ztrátám. Bohužel nám vypadly tentokrát dvě kapely a to BillyBio, který ruší evropské tour a tuzemští Thalidomide. I přes to nás čeká pořádný třídenní hudební masakr nadupaných kapel. Ke svému konci se blíží i poslední kolo předprodeje, tak neváhejte a využijte tuto možnost a kupte si lupeny na letošní 19. ročník tohoto unikátního festivalu. Na místě budou k dostání vstupenky za 1700 Kč. K dispozice budou i jednodenní vstupenky, kdy cenu ještě upřesníme. Přátelé neváhejte a dorazte v co největším počtu do Trutnova a pomozte festivalu dožít se dvacátého ročníku. Doba není jednoduchá a festival nemá na růžích ustláno. Bohužel balancuje na hraně svého přežití. Ukažte, co ve Vás je a přijeďte si pořádně užít a získat nové a nezapomenutelné zážitky už 28.7.2022. Těšíme se na Vás. Pogo & punk s Vámi!
 
ČERTŮF PUNK
 
Nesmí tu chybět československá legendární kapela z východních Čech "Čertůf punk"...Kapela vznikla v roce 1988 prakticky v hospodě, ve které zapíjela nudu, která provázela celá osmdesátá léta. Z naléhavé potřeby sdělit svoje názory o prohnilosti totalitního režimu založili osvětlovači metalové kapely skupinu ČERTŮF PUNK. Neuměli hrát na žádný nástroj, zkoušeli v dílně, hráli hlavně hodně nahlas, a tak ze sebe uvolňovali tlak doby.Po čase začali fungovat jako normálni kapela, dokonce s vlastní zkušebnou. V roce 2005 se po sedmnácti letech s kapelou rozloučil ze zdravotních důvodů zpěvák Fifi.Náhradní řešení v podobě Kočky ze Sněžný Slepoty dopadá na první zkoušce nad očekávání dobře.
 
 
VISION DAYS
 
Počátky Vision Days sahají až do roku 1990. Nejprve pod názvem WA:D, od roku 1993 již pod názvem Vision Days hrají gothic rock. V této éře spatřilo světlo světa několik demo a live nahrávek.V roce 2001 však Vision Days mění styl na punk rock a o rok později vydávají své první punk rockové CD Řetěz od boudy.Vision Days již na FPP několikrát vystupovala..
 
 
NEŽFALEŠ
Pražská stálice Nežfaleš slaví letos 20 let na scéně! Po úspěšném jarním turné po boku Totálního Nasazení a The Fialky pokračuje v oslavách i po zbytek roku, kdy má v plánu kromě dávky letních festivalů, podzimního minitour a narozeninové oslavy 3.11. v pražském Rock Café, také vydat speciální album, na kterém propojí starší singly, raritní věci i úplné novinky. Připít si kapela přijede i na Pod Parou 2022!
 
 
DO ŘADY
 
Až do minulého století sahá prapočátek punku v Čechách a zvlášť v těch severních . Teplicko - pražská formace DO ŘADY! započala svůj let v létě 1987 jako potomek Pražských V3S a pokračuje v plné síle dodnes. Za dobu existence odehrány stovky a ž tisíce koncertů nejen v ČR, ale i v Polsku , Slovensku, Rakousku a Německu. Neslábnoucí energie hudby a sarkastických textů, kde se mísí mnoho hudebních vlivů , přetavených do punkové energické jízdy. Hardcore i jazz……a určitě ne pomalu ...
 
SVOLOČ
 
Kapela SVOLOČ vznikla koncem roku 2003 po odchodu dvou členů Jondyse a Pavsona. Od té doby až do roku 2007 byla sestava stále stejná. Ale hned začátkem roku 2007 se s k nám přidal náš kytarista Tomík a od té doby jsme byli teda čtyřííí! Zhruba od roku 2010 jsme získali velikou oporu u bicích, kde místo Máňi nastoupil zatím trvale hostující Vojtěch a Máňovi nastala povinnost frontmana , tudíž hlavního zpěváka. V lednu 2005 vzniklo naše startovní CD pod názvem Běda Vám...!, na které jsme nahráli 10 věcí.
V dubnu 2009 jsme natočili v pořadí druhé CD s názvem Denní tisk, které obsahuje 13 věcí.
Opět v dubnu o dva roky později (2011) vzniká zatím naše nejlepší nahrávka ze studia Hostivař CD s názvem Je mi tě líto Republiko.
 
25.06.2022 18:09 | Autor: Martin | Shlédnuto: 745x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8616530 | Online: 5